• داستان اول: نگاهی جدید به بیزینس کوچینگ

   

  همیشه بر این نکته تاکید می‌کنم که درک ضرورت و چرایی چیزی، بسیار مهمتره از درک چیستی و چگونگی اون چیز…!

   

  بزرگترین مشکل دنیای امروز ما در حوزه آموختن، رشد و توسعه، تغییر، تحول و بهبود، محتوا و… همین عدم پرداختن به چرایی‌هاست. اگر به خوبی چرایی‌ها را درک کنیم، به کار بستن، انجام و تحمل چگونگی‌ها خیلی ساده‌تر میشه.

   

  اون جمله معروف که:

   

  “آنکس که در زندگی چرایی دارد، با هر گونه چگونه‌ای خواهد ساخت!”

   

  در ادامه و در دو بخش، پنجره‌هایی باز می‌کنم به چرایی‌های بیزینس کوچینگ یا مربی‌گری کسب و کار. ببینیم که چرا همه صاحبان کسب و کارها، باید به کوچینگ کسب و کار بپردازن و این موضوع را نادیده‌ نگیرند.

   

  پنجره اول: شما در حال حاضر خوب هستید و می‌دانید که برای برجسته و عالی شدن، باید کمی بیشتر تلاش کنید.

   

  همانطور که ورزشکاران و بانوان برتر همیشه به دنبال مربیان برتر در رشته خود می‌گردند، شما نیز به یک مربی ایده پرداز و با درک درست از بیزینس نیاز دارید تا در مسیر تبدیل شما به نسخه بهتری از خودتان به شما کمک کند.

   

  یک کوچ، شما را فردی پاسخگو می‌خواهد، شما را مسئولیت‌پذیر و متعهد می‌خواهد. او ​​نتایج را از شما می‌خواهد، ​​شما را تحت فشار قرار می‌دهد، ممکن است فریاد بزند و در نهایت در کنارتان خواهد بود تا به شما برای موفقیت و رسیدن به اهدافتان تبریک بگوید!

   

  پنجره دوم: دلیل بعدی این است که خیلی از مدیران و صاحبان کسب و کارها احساس می کنند که با کسب و کار خود ازدواج کرده‌اند و لازم است که تمام ساعات خود را با او بگذرانند.

   

  کوچ کسب و کار به شما کمک می‌کند که هوشمندانه بتوانید زمان فعالیت در کسب و کارتان را مدیریت کنید و با صرف زمان برای زندگی خود و سایر جنبه های انسانی‌تان، هارمونی و تعادل را به دنیای خود بیاورید.

   

  پنجره سوم: بسیار تلاش می‌کنید، حتی بسیار می‌فروشید اما کسب و کار شما سودی متناسب با میزان تلاش شما به شما نمی‌دهد.

   

  اگر می خواهید به کاری که همیشه انجام می دادید، ادامه دهید، تعجبی ندارد که همان نتایج همیشگی را به دست بیاورید. کوچ با به چالش کشیدن شما، شما را بر انجام اقداماتی متمرکز می‌کند که باعث افزایش سود می‌شوند و به شما امکان می‌دهد روی پیشبرد کسب و کار خود کار کنید.

   

  قطعا این امر مستلزم تغییرخواهد بود، بنابراین برای موفقیت، باید در برابر تغییرات منعطف باشید. نتایج که می‌گیرید شامل افزایش درآمد و سود شما در کمی پس از شروع کوچینگ می‌باشد.

   

  پنجره چهارم: اگر همیشه در کسب و کارتان حاضر نباشید، کسب و کار آسیب خواهد دید؛ یعنی یک وابستگی تمام و کمال در کسب و کارتان به خودتان!

   

  خیلی از صاحبان کسب و کارها، در واقع یک کارمند کسب و کار هستید نه یک مالک واقعی کسب و کار چون هیچ فرقی با سایر کارمندان ندارند!

   

  مربی یا کوچ به شما کمک می کند تا برای کسب و کارتان سیستم‌سازی کنید و با مدیریت درست و یکپارچه فرآیندهای کسب و کارتان بتوانید شرایط توسعه و پیشرفت کسب و کارتان را فراهم کنید.

   

  پنجره پنجم: کوچ کسب و کار به شما کمک می‌کند که همیشه با شور و شوق کسب و کارتان را مدیریت کنید و پیش ببرید و با دیدگاه‌های جدیدی که در شما ایجاد می‌شود، نگاهتان به خیلی از موضوعات مرتبط با کسب و کارتان تغییر خواهد کرد و دیدگاهی بلند مدت به کسب و کار و چشم اندازش خواهید داشت.

   

  پنجره ششم: میزان رشد کسب و کارتان، متناسب است با میزان رشد خودتان! خیلی از صاحبان و مدیان کسب و کار، تجربه تجاری زیادی دارند اما سال‌هاست که واقعاً روی خودشان و رشدشان سرمایه‌گذاری نکرده‌اند!

   

  ممکن است کارکنان خود را در به انواع دوره‌های آموزشی بفرستند اما هم نیاز شما فراتر از آموزش عمومی است و هم اینکه خودشان را ندیده گرفته اند. مربی یا کوچ به شما کمک می‌کند تا جنبه های خاصی از عملکردتان را هوشمندانه بهبود دهد که اثری حداکثری بر رشد و پیشرفت کسب و کارتان داشته باشد.

   

  رابطه بین شما و مربی کسب‌وکار شما، تأثیر سریع و حداکثری بر عملکرد شما و کسب‌وکارتان خواهد داشت و بازگشت سرمایه قابل اندازه‌گیری‌ای را تضمین می‌کند.

   

  پنجره هفتم: به خوبی درک می‌کنید که رسالت و ماموریت شما در کسب و کارتان چیست و آن وقت دلایل معناداری برای تلاش و کوشش خودتان خواهید داشت!

   

  و حالا یک موضوع بسیار مهم:

   

  عمیقا معتقد هستم که نمی‌تون به موضوع کسب و کار کسی پرداخت بدون اینکه محوریت این اتفاق خود آن فرد نباشد!

   

  یعنی نمی‌توان کسب و کار یک فرد را از او جدا دید و صرفا برای کسب و کارش برنامه‌ریزی کرد، بدون اینکه خود او را ندید!

   

  در برنامه‌ ریزی برای رشد و توسعه یک کسب و کار، حتما باید رشد و توسعه مدیر آن کسب و کار را هم دید و برایش برنامه‌ریزی کرد!

   

   

  میزان رشد یه کسب و کار به شدت وابسته است به میزان رشد خالق و مدیر آن کسب وکار!

   

  از حدود 12 سال پیش، بر روی یک معماری و سبک از رشد و توسعه هم فردی و هم کسب و کاری کار کرده‌ایم که حاصل آن، رویکرد و نگاه نیوهیومن (NewHuman) یا انسان جدید در لایف کوچینگ و بیزینس کوچینگ است.

   

  ماموریت نیوهیومن، کمک به انسان‌ها برای خلق زندگی و کسب و کاری در شأن عظمن انسانی‌شان است که در این سالها به بیش از دو هزار نفر کمک کرده‎ایم که زندگی و کسب و کار خود را متحول کنند.

   

  در معماری نیوهیومن یا انسان جدید، انسان محور اصلی تمام داستان رشد و تحول و جدید شدن است: چه در لایف کوچینگ چه بیزینس کوچینگ و چه سایر حوزه‌ها از جمله ثروت.

   

  وقتی که انسانی جدید می‌شود، تمام مخلوقات او، جنبه‎های مختلف وجودی او و تمام نقشهای او نیز جدید می‎شوند. خدمات لایف کوچینگ نیوهیومن به دو شکل کلی ارائه می‌گردند.

   

  حالت اول، حالت مرسوم خدمات لایف کوچینگ است که طی جلسات کوچینگ، کوچ و کوچی (دریافت کننده خدمات کوچینگ) با یکدیگر تعامل خواهند داشت و کوچ با اجرای سیستم کوچینگ و بر اساس استاندارد برگزاری جلسات کوچینگ، جلسه را هدایت خواهد کرد و حسب هدفگذاری انجام شده برای جلسه، مسیر رسیدن به هدف در همراهی کوچ با کوچی پیش خواهد رفت.

   

  حالت دوم، حالتی است که هدف کوچی تبدیل شدن به انسان جدیدی است بر اساس معماری و رویکرد نیوهیومن یا انسان جدید. در این حالت، بر اساس زمانبندی ایجاد شده بین کوچ و کوچی، مسیر نیوهیومن طی خواهد شد.

   

  رویکرد اجرای این حالت تلفیقی است از کوچینگ، مشاوره و آموزش که بر اساس یک سیستم و معماری خوب تعریف شده، انسان فعلی در مسیر تحول و تبدیل به انسان جدید، پیش خواهد رفت.

   

  و حالا با ادبیات نیوهیومنی، سه نکته بسیار مهم را برای کوچینگ کسب و کار با هم مرور کنیم:

   

  نکته اول: متاسفانه بسیاری از عزیزانی که در حوزه بیزینس کوچینگ فعالیت دارند، نسبت به این نکته بی اعتنا هستند که بیزیس کوچینگ بر خلاف سایر حوزه‌های کوچینگ، دقیقا نیاز به کسی داردکه دارای تجربه و مهارت در برنامه‌ریزی، اجرا و کنترل بیزینس‌هایی که کوچ می‌کند، باشد!

   

  یعنی خود بیزینس کوچ، بیزینس‌هایی را که می‌خواهد کوچ کند، انجام داده باشد و در آنها حرفه‌ای باشد، چون در بیزینس کوچینگ، تفاوت بین درک و دانش حداکثری می‌شود.

   

  همیشه بر این موضوع تاکید دارم که بسیار فرق هست بین درک و دانش.مهم است که بیزینس کوچ شما، مدیریت بیزینس و بازاریابی و فروش و برندینگ و… را صرفا به شکل عمومی بلد نباشد بلکه حتما به طور اختصاصی در حوزه بیزینسی که کوچ می‌کند،‌ این تخصص‌ها را به کار گرفته باشد.

   

  این یعنی بیزینس کوچ، هم باید مرشد و معلم (Mentor) باشه و هم آموزش‌ دهنده (Trainer).

   

  ما در کسب و کارهایی سرویس بیزینس کوچینگ رو ارائه می‌کنیم که خودمون صاحب اون کسب و کارها هستیم و با تجربه‌ای که از درک و انجام اون بیزینس‌ها داریم به شما کمک می‌کنیم که در انجام بیزینس‌ها موفق باشید.

   

  از این رو در سیستم کوچینگ نیوهیومن، کوچی (یعنی شما)، ابرمهارت‌های اساسی موردنیاز مدیریت و رهبری موفق کسب و کارتان را یاد می‌گیرید.

   

  نکته دوم: در حدود ده سال گذشته ما انسانها به اندازه تمام طول عمرمان چیز یاد گرفته‌ایم!

   

  ظهور وب ۲، ظهور و پیدایش و به اوج رسیدن شبکه‌های اجتماعی، فناوری‌ های مختلف دیجیتالی و فیزیکی،ظهور انقلاب صنعتی چهارم و تلاقی فناوری‌ها مختلف در عصر آشوب و شتاب امروز، همه و همه در این امر اثرگذار بوده‌اند.

   

  سرعت تحولات و تغییرات جدید، در تمام تاریخ بی سابقه بوده است!

   

  اگر انقلاب صنعتی سوم پیشرفتی خطی داشت،انقلاب صنعتی چهارم سرعتی نمایی دارد!

   

  این تغییرات و تحولات، تمام صنایع و تمام جنبه‌های زندگی ما را در بر می‌گیرد و در کل نظام‌های مدیریت، تولید و کنترل، تاثیرات اساسی خواهد داشت!در چنین شرایطی، اگر شما هم هم‌آهنگ و هم‌سو با این تحولات رشد نمی‌کنید، یعنی دچار مرگ تدریجی شده‌اید.

   

  در بیزینس کوچینگ نیوهیومن، به شما کمک می‌کنیم تا فرزند زمانه خویش باشید!

   

  نکته سوم: امروز از هر ۱۰ بیزینس و استارت‌ آپ جدید، ۹تای آنها شکست می‌ خورند.

   

  بر اساس آمار موسسه فورچون۵۰۰، بیست و نه درصد از صاحبان کسب و کارها، عامل اصلی این شکست را کافی نبودن سرمایه اولیه، بیست و سه درصد، علت اصلی شکست را سپردن مسئولیت‌ها به تیم‌های ناکارآمد و نوزده درصد، علت اصلی این شکست را داغ بودن بازار رقابت اعلام کرده‌اند.

   

  تمامی این موارد حاکی از عدم داشتن مهارت کافی در حوزه‌های مختلف اثرگذار بر وضعیت بیزینس است.

   

  در بیزینس کوچینگ نیوهیومن ابرمهارت‌ های اساسی کسب و کار که برای بقا، رشد و ارتقاء کسب و کارتان مورد نیاز هستندرا یاد خواهید گرفت.

   

  تمرکز ما در بیزینس کوچینگ نیوهیومن در کمک به شما برای حرکت از خوب به عالی است. عمیقا معتقد هستم که در دنیای کسب و کارها و در صنعت موفقیت امروز،چالش اصلی از فضای موفقیت و شکست به فضای موفق بودن و فوق موفق بودن منتقل شده است.

   

  همراهی ما با شما به عنوان بیزینس کوچ، همراهی پیوسته و موثر است. انگار عضوی به شدت موثر به هیات مدیره کسب و کار شما اضافه می‌ شود که بر تمام جنبه‌ های عملکردی کسب و کارتان اثر خواهد گذاشت، یک عضو هیئت مدیره هوشمند و رازدار!

   

  با بیزینس کوچینگ نیوهیومن، مجموعه اقدامات زیر را به خوبی، تعریف، هدف‌ گذاری و اجرا می‌ کنیم و شما قادر خواهید بود:

   

  • با تحلیل درست بیزینستان، بازار، مشتریان و همکاران، بهترین مدل کسب‌و کارتان را بتوانید ایجاد و تعریف کنید.
  • به بهترین شکل، فرصت‌های بیزینستان رو شناسایی کنید و تهدیدهایش را مدیریت کنید.
  • داستان تحول بیزینستان را به بهترین شکل تعریف کنید.
  • با ایجاد تعادل و هارمونی درونی، بتوانید یک بیزینس متعادل و پیوسته رو به رشد، داشته باشید.
  • بتوانید بین زندگی و بیزینستان تعادل و هارمونی عالی ایجاد کنید.
  • هوشمندانه بیزینستان را با محوریت داده‌ها و اطلاعات مدیریت و رهبری کنید.
  • بر اساس بیزینس مدل و بیزینس پلن هوشمندانه و متمایز بیزینستان، برنامه برندینگ و بازاریابی و فروش هوشمندانه‌ای طراحی کنید.
  • با وفادارسازی مشتریان، بتوانید بیزینستان را اتومات کنید.
  • شیوه هوشمندانه هدفگذاری برای بیزینستان را یاد بگیرید و نحوه طراحی و اجرای برنامه‌ها و اقدامات لازم برای تحقق اهداف بیزینستان را بدانید.
  • مناسب‌ترین منابع انسانی را به درستی انتخاب و استخدام کنید و قراردادهای مناسبی را با کارمندانتان منعقد نمایید.
  • بتوانید کارمندانی را پرورش دهید که عملکرد عالی و بازدهی بالایی داشته باشند، مسئولیت‌پذیر و پاسخگو باشند.

   

  داستان دوم: بیزینس کوچینگ یا مربیگری کسب و کار به عنوان یک تخصص و شغل

   

  یکی از دوره‌های مهم نیوهیومن، دوره “بیزینس کوچ حرفه‌ ای” است که در این دوره، پرورش بیزینس کوچ، با رویکرد و معماری سیستم بیزینس کوچینگ نیوهیومن یا انسان جدید، صورت می‌گیرد.

   

  یکی از مهمترین مشاغل و تخصص‌های پردرآمد در دنیا، بیزینس کویچنگ یا مربی‌گری کسب و کار است. این تخصص روز به روز پررنگ تر می‌شود و با بالا رفتن آگاهی مردم و قدرت تشخیص آنها در خصوص شناسایی بیزینس کوچ حرفه‌ ای از غیرحرفه‌ای در این حوزه،موضوع آموزش و یادگیری مربیگری کسب و کار به شکل کاملا تخصصی کاملا جدی‌تر شده است.

   

  دوره پرورش بیزینس حرفه‌ای به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می‌گردد.


  your comment
 • بلیط چارتر اصفهان کیش یکی از بلیط های چارتر پرطرفدار است و سالیانه مسافران زیادی با استفاده از بلیط چارتر اصفهان کیش به کیش سفر می کنند. کیش از جزایر مشهور ایران است که سالیانه پذیرای مسافران زیادی از داخل و خارج کشور است.

   

  به دلیل جزیره ای بودن کیش استفاده از هواپیما برای مسافرت به این جزیره متداول تر است و در این میان نیز استفاده از پروازهای چارتر طرفداران زیادی دارد. چرا که هم کیفیت مناسبی دارد و هم این که قیمت آن بسیار مناسب است.

   

  بلیط چارتر چیست؟

   

  پیش از پرداختن به بلیط چارتر اصفهان کیش و مزایا و هزینه آن، بهتر است که به صورت اختصار به مفهوم چارتر بپردازیم. در صورتی که تاکنون با هواپیما مسافرت داشته اید، کلمه چارتر را شنیده اید. به طور کلی چارتر در موارد محتلفی کابرد دارد و تنها محدود به بلیط هواپیما نیست و معنای آن اجاره می باشد.

   

  در بلیط های چارتر، شرکت ها و آزانس های مسافرتی در طول سال برای مدت زمانی مشخص، تمام یا برخی از صندلی های برخی از خطوط هوایی را از ایرلاین ها اجاره می کنند و برای فروش بلیط این مسیرها به مسافران اقدام می کنند.

   

  آژانس هایی که به صورت، چارتر صندلی هایی را اجاره می کنند با نام چارترکننده شناخته می شوند و شرکت های هواپیمایی که صندلی های خود را اجاره می دهند چارتردهند شناخته می شوند.

   

  در واقع در شرایط چارتر شما خرید بلیط ها را به صورت مستقیم انجام نمی دهد و بلیط به صورت غیرمستقیم از آژانس خریداری می شود.

   

  بلیط چارتر اصفهان کیش

   

  به طور کلی، بلیط های چارتر برای مسیرهایی قرار داده می شود که پرطرفدار هستند. دلیل این هم این موضوع است که در مسیرهایی که پرطرفدار نیستند در صورت اقدام برای چارتر به دلیل کمبود مسافر آژانس مسافرتی دچار زیان مالی می شود.

   

  به طور معمول جزیره کیش به دلیل داشتن مسافران زیاد از گزینه های چارتر شرکت ها و آژانس های مسافرتی است و در این میان بلیط چارتر اصفهان کیش از بلیط های پرطرفدار است چرا که در طول سال مسافران زیادی از استان اصفهان با خرید بلیط چارتر اصفهان کیش سفر می کنند و از زیبایی های آن لذت می برند.

   

  مزیت بلیط چارتر اصفهان کیش

   

  مهم ترین مزیتی که بلیط چارتر اصفهان کیش دارد این است که قیمت آن متغییر است. در صورتی که تصمیم دارید از اصفهان به کیش سفر داشته باشید در صورتی که اندکی حوصله به خرج دهید و در جست و جوی خوبی داشته باشید می توانید با بهترین قیمت بلیط چارتر اصفهان کیش را خریداری کنید.

   

  در بسیای از موارد آژانس های مسافرتی برخلاف بلیط های سیستمی تلاش می کنند که با سود بسیار پایین بلیط چارتر اصفهان کیش را در اختیار مسافران قرار دهند لذا می توانید با هزینه بسیار پایین تجربه مسافرت هوایی از اصفهان به کیش را داشته باشی

   

  پرواز چارتر اصفهان به کیش چیست؟

   

  پرواز چارتر اصفهان کیش در واقع همان معادل و برابر با بلیط چارتر اصفهان کیش است در این شرایط در واقع ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی بخش یا تمام صندلی ها پرواز را بر اساس قرارداد و مدت مشخص به آژانس های مسافرتی چارتر می کنند.

   

  پروازهای چارتری مانند چارتر اصفهان به کیش به طور متداول برای مسیرهای قرار داده می شود که پرتقاضا است. لذا در تمامی ایام سال می توانید با خرید بلیط چارتر اصفهان کیش به جزیره زیبای کیش سفری داشته باشید و از جاذبه های آن بازدید کنید.

   

  خرید بلیط چارتر اصفهان کیش

   

  خرید بلیط چارتر اصفهان به کیش بسیار آسان است و شما در مدت زمان بسیار کوتاهی می توانید خرید بلیط چارتر اصفهان به کیش را انجام دهید. برای تهیه بلیط چارتری از اصفهان به کیش دور راه وجود دارد در حالت اول می توانید به صورت حضوری به آژانس های مسافرتی مراجعه کرده و برای خرید بلیط چارتری اصفهان به کیش اقدام کنید.

   

  در حالت حضوری هزینه و زمان زیادی صرف خواهد شد و توصیه می شود که از روش دوم خرید بلیط چارتر استفاده کنید بر همین اساس از طریق اینترنت و به صورت آنلاین می توانید خرید بلیط چارتر اصفهان به کیش را انجام دهید.

   

  خرید بلیط چارتر اصفهان به کیش از سایت آس چارتر

   

  در صورتی که به دنبال این هستید که به صورت اینترنتی خرید بلیط چارتر اصفهان به کیش را انجام دهید، می توانید خرید این بلیط چارتری را از سایت ما در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام دهید.

   

  با خرید آنلاین در چند دقیقه بلیط شما رزرو خواهد شد و شما می توانید به دنبال برنامه ریزی برای سفر باشد. در صورتی که به صورت آنلاین خرید بلیط چارتری اصفهان کیش را انجام دهید این امکان برای شما فراهم است که بتوانید از بین شرکت های مختلف هواپیمایی بلیط خود را انتخاب کنید و در نتیجه هزینه تمام شده بلیط برای شما بسیار ارزان و مناسب خواهد بود.

   

  همچنین خرید اینترنتی همیشه در دسترس است و شما در طول شبانه روز در هر بازه زمانی که فرصت داشتید برای خرید بلیط چارتر مسیر اصفهان به کیش می توانید اقدام کنید.

   

  قیمت بلیط چارتر اصفهان به کیش

   

  در مقایسه با بلیط های سیستمی یعنی بلیط هایی که خود شرکت های هواپیمایی به صورت مستقیم به فروش می رسانند قیمت بلیط چارتر اصفهان به کیش بسیار مناسب است.

   

  در مواقعی شما با پرداخت نصف قیمت بلیط سیستمی در بلیط چارتری می توانید از اصفهان به کیش سفر داشته باشید.

   

  زمانی که آژانس های مسافرتی، تعدادی از صندلی های هواپیما را چارتر می کنند تعیین قیمت به وسیله آژانس های مسافرتی صورت می پذیرد و با توجه به شرایط و همچنین تعداد مسافر می توانید این بلیط را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

   

  در سایت ما به دلیل تنوعی که از لحاظ تعداد شرکت های مسافربری وجود دارد می توانید بلیط چارتر اصفهان به کیش را با قیمت مناسب خریداری کنید. کیفیت پرواز و خدماتی که در حین پرواز ارائه می شود هیچ تفاوتی با بلیط های سیستمی ندارد.

   

  بلیط چارتر اصفهان به کیش همان بلیط لحظه آخری است؟

   

  بلیط چارتر هر چند با قیمت بسیاری مناسبی از طریق سایت ما در دسترس است اما این بلیط معادل و برابر بلیط لحظه آخری نیست. در بلیط لحظه آخری ایرلاین ها برای این که پرواز خالی نماند در روزهای نزیک به پرواز بلیط را با قیمت ارزانتری می فروشند و در واقع برای تهیه بلیط لحظه آخری بیشتر از 48 ساعت فرصت وجود ندارد اما برای خرید بلیط چارتر اصفهان به کیش می توانید از چند هفته قبل اقدام کنید.


  your comment
 • در این مقاله قصد داریم به تمام نکات مهمی که قبل از خرید این دو محصول نیاز دارید، بپردازیم. تا اطلاعات لازم و کافی را برای انتخاب مدلی که از نظر سبک طراحی با دکور شما هارمونی کامل را داشته باشد و از نظر قیمتی به بودجه شما نزدیک باشد را بدست آورید و درنهایت از خرید خود رضایت کامل را داشته باشید.

   

  آشنایی با سبک های طراحی ساعت

   

  ساعت دیواری یکی از کاربردی ترین وسایل منزل و محیط های کاری است که امروزه با توجه به اهمیت بالایی که اکثر افراد دکوراسیون فضای داخلی منزل خود می دهند، جنبه دکوری و تزیینی آن ها نیز بیشتر از قبل مورد توجه قرار گرفته است.

   

  بهمین خاطر رقابت سختی میان تولید کنندگان این محصول در طراحی انواع مدل های ساعت دیواری شکل گرفته است. درحال حاضر بیش از 90 درصد این محصول کاربردی، در دو سبک کلاسیک-سنتی و مدرن -مینیمال به بازار عرضه می شود و تا حد زیادی رضایت کاربران را جلب کرده است.

   

  توجه به سبک طراحی صفحه و بدنه

   

  در طراحی صفحه ساعت های دیواری کلاسیک از اعداد رومی(یونانی) ساده و در بعضی مدل ها برای زیبایی و خوانایی بیشتر ساعت دیواری، از اعداد برجسته استفاده می شود و قاب و فریم آن ها نیز از چوب طبیعی است که در اشکال مختلف گرد، مربعی، بیضی و یا صندوقی با استفاده از ابزارهای نجاری ساخته و وارد بازار می شوند.

   

  اما در مقابل در طراحی صفحه ساعت دیواری مدرن از اعداد لاتین و یا ایندکس های خطی ساده و برجسته استفاده می شود و بدنه آن ها نیز از جنس ترکیب چوب و فلز و یا چرم و فلز که با توجه به خلاقیت گروه های سازنده در اشکال و ابعاد مختلف ساخته می شوند.

   

  شما با شناخت کامل این دو سبک از مدل های ساعت دیواری می توانید بهترین مدل ساعت را که هارمونی مناسبی با سایر وسایل شما دارد را انتخاب کنید.

   

  درمورد ساعت های ایستاده نیز تمام نکاتی که در بالا توضیح داده شد، صادق است، اما از آنجایی که قیمت ساعت ایستاده از نوع دیواری بالاتر است، مخاطبان توجه بیشتری به جنبه دکوری و تزیینی آن می کنند و شرکت های تولید کننده نیز این موضوع را به خوبی می دانند و در طراحی ساعت ایستاده ، نهایت ظرافت و دقت را به خرج می دهند تا محصول نهایی نظر مخاطبان را جلب کند.

   

  این محصول نیز در دو سبک کلاسیک و مدرن و در حالت های ایستاده (کنارسالنی) و سه پایه در بازار موجود است که شما با توجه به سبک دکور خود می توانید بهترین مدل را انتخاب کنید و با داشتن این وسیله لوکس و زیبا حس و حال منزل خود را به کلی تغییر دهید و لذت ببرید.

   

  انتخاب بودجه مناسب برای خرید

   

  هنگامی که قصد دارید بودجه ای را برای خرید ساعت دیواری و ایستاده در نظر بگیرید، بهتر است در اصطلاح کمی سر کیسه را شل کنید تا بتوانید محصولی با کیفیت ساخت بالاتر تهیه کنید و خود را درگیر برخی محصولات بی کیفیت بازار که با قیمت های پایین ارائه می شوند، نکنید و تا سالیان سال زیبایی دیوار و دکور فضای داخلی منزل خود را تضمین کن

   

  در حال حاضر قیمت ساعت دیواری خوب در بازه 700 هزارتومان الی 2 میلیون تومان و قیمت ساعت ایستاده خوب در بازه 3 الی 6 میلیون تومان است. در ادامه برای اینکه بتوانید این محصولات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه کنید راهنمایی می کنیم.

   

  از کجا بخریم؟

   

  پیشنهاد می کنیم ساعت دیواری و ساعت ایستاده را از فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر تهیه کنید تا هم نسبت به اصالت کالا اطمینان خاطر داشته باشید و هم از خدمات پس از فروش شرکت های تولید کننده مانند ضمانت 2 الی 5 ساله موتور ساعت بطور کامل بهره مند شوید.

   

  اگر به دنبال این هستید که در زمانی کوتاه تنوع بالایی از این محصولات را بررسی و مقایسه کنید، فروشگاه میعاد تایم با بیش از 15 سال تجربه در زمینه ساعت و لوازم دکوری مانند گرامافون ایستاده و رومیزی، تلفن سلطنتی و کلاسیک، رادیو چوبی و شارژی و انواع تابلو چوبی و تزیینی این امکان را برای شما فراهم کرده و خدمات کم نظیری را به تمام مخاطبان خود ارائه می دهد.

   

  از جمله این خدمات می توان به مهلت تست محصول، ضمانت سلامت و اصالت، گارانتی معتبر، امکان پرداخت درمحل، ارسال رایگان و تخفیف ویژه برای تمام افرادی که خرید اولی هستند اشاره کرد که همین خدمات ارزشمند، این فروشگاه اینترنتی را نسبت به سایر فروشگاه ها متمایز کرده است.

   

  خوشحال هستیم با مطالعه این مقاله، شما در امر خرید ساعت ایستاده و دیواری راهنمایی کرده و رسالت خود را در جهت ارائه خدمات باکیفیت برای شما عزیزان انجام داده ایم.


  1 comment
 • راهنمای دریافت مهمترین اخبار روز مازندران

   

  مهمترین اخبار مازندران از کدام سایت منتشر می شود؟ با جاذبه های گردشگری استان مازندران، اخبار و حواشی مربوط به آن آشنایی کافی دارید؟ اخبار سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، ورزشی استان مازندران در چه سایتی قرار می گیرد؟

   

  استان مازندران به مرکزیت شهر ساری یکی از زیباترین و پرجمعیت ترین مناطق کشور ایران را به خود اختصاص داده است. با توجه به اینکه استان مازندران یکی از استان های پر رفت و آمد کشور به حساب می آید، بنابراین اتفاقات و اخبار مربوط به این استان از اهمیت زیادی برخوردار است.

   

  در ادامه قصد داریم به معرفی یکی از بهترین پایگاه خبری استان مازندران بپردازیم و اطلاعات مفیدی را در مورد آن ارائه دهیم. اگر شما جزو افراد علاقه مند به دریافت آخرین اخبار مازندران هستید، لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

   

   

  معرفی بهترین سایت خبری آوای خزر

   

  با سایت خبری آوای خزر مهمترین اخبار مازندران را در لحظه دریافت کنید. بدون شک عصر امروز عصر اطلاعات و فضای سایبری است. فضای مجازی و اینترنت یکی از مهم ترین ابزار های انتقال اطلاعات، اخبار و اتفاقات روز است که نقش بسیار مهمی در زندگی روزمره انسان ها دارد.

   

  اکثر مردم سایت های اینترنتی را به روزنامه ها و مجلات خبری ترجیح داده و اتفاقات و اخبار لحظه ای را از سایت های اینترنتی دنبال می کنند. بنابراین وجود سایت های خبری امری ضروری بوده و تعداد آن ها روز به روز در حال افزایش است.

   

  یکی از بهترین پایگاه های خبری برای دریافت اخبار مربوط به استان مازندران، سایت خبری آوای خزر است. سایت خبری آوای خزر؛ به عنوان موثر ترین رسانه خبری استان مازندران؛ توانسته است که آخرین و مهمترین اخبار مازندران را در کمترین زمان ممکن به گوش مخاطبان خود برساند.

   

  امکانات بهترین سایت خبری آوای خزر

   

  سایت های بسیار زیادی هستند که روزانه اخبار و اتفاقات مختلفی را از سراسر نقاط مختلف کشور گزارش می کنند. اما مواردی وجود دارد که سایت خبری آوای خزر را از دیگر سایت های خبری متمایز می کند. لیستی از مهمترین مواردی که سایت خبری آوای خزر برای مخاطبین خود در نظر گرفته است شامل موارد زیر است:

   

  •     ارائه آخرین و مهمترین اخبار مازندران
  •     محتوای خبری با کیفیت بالا و قابل قبول
  •     ادبیات و متن نگارشی ساده و خوانا
  •     اخبار صحیح و بدون حاشیه
  •     دسته بندی مناسب اخبار
  •     چیدمان و گرافیک بسیار بالا
  •     پرهیز از سیاست زدگی و بی طرف بودن نسبت به مسائل سیاسی
  •     بروزرسانی منظم و لحظه ای
  •     استفاده از تصاویر کم حجم و در عین حال با کیفیت
  •     احترام و ارزش به باور های دینی اقوام مختلف
  •     طراحی واکنش گرا
  •     و…

   

  مزایای استفاده از سایت خبری آوای خزر

   

  آوای خزر یک پایگاه خبری هوشمند با امکانات بالا می باشد که کار را برای مخاطبان و بازدیدکنندگان خود بسیار راحت کرده است. یکی از مزایای اصلی سایت خبری آوای خزر معتبر بودن اخبار منتشر شده از آن است.

   

  بازدیدکنندگان پایگاه خبری آوای خزر با توجه به کیفیت محتوای خبری این سایت روز به روز در حال افزایش است. آرشیو و دسته بندی موضوعی مطالب منتشر شده در این سایت سبب دسترسی سریعتر به اخبار و اطلاعات مد نظر کاربران خود شده است.

   

  یکی از ویژگی های اصلی سایت آوای خزر، سرعت لود بالا و بدون معطلی آن است که با هدف دسترسی سریعتر بازدیدکنندگان به مهمترین اخبار مازندران تعبیه شده است.

   

  همچنین یکی دیگر از ویژگی های سایت خبری آوای خزر در دسترس بودن 24 ساعته آن برای کاربران می باشد. به طوری که شما در هر لحظه از شبانه روز امکان مرور اخبار و محتوای سایت را خواهید داشت.

   

  دریافت مهمترین اخبار مازندران

   

  شما کاربران عزیز برای دریافت جدید ترین و بروزترین اخبار های استان مازندران هم اکنون می توانید وارد سایت خبری آوای خزر شده و از اخبار روز استان مازندران با خبر شوید.

   

  همچنین شما می توانید علاوه بر بهره مندی از امکانات ویژه سایت آوای خزر، به اخبار انتظامی، اورژانس، محیط زیست، وضعیت آب و هوایی، آمار و اطلاعات مربوط به استان مازندران دسترسی داشته باشید.

   

  سایت مردمی آوای خزر یکی از برترین سایت های خبری استان مازندران است. با پایگاه خبری آوای خزر  همیشه به روز باشید و از مهمترین اخبار مازندران غافل نشوید.


  your comment
 • خرید لوازم خانگی اصلی در سال 2022 یکی از مشکلات هر خانواده ای در ایران میباشد که از کجا لوازم خانگی اصلی و با کیفیت را تهیه کنند ؟ در پاسخ به این سوال میتوان گفت که لوازم خانگی در گذشته و شاید الان هم به صورت سنتی و حضوری خریداری میشدند.

   

  اما امروز این امر تا حد زیادی به روش آنلاین صورت میگیرد . یعنی از طریق یک سری وبسایت که راه اندازی شده اند ، شما محصولات خود را انتخاب میکنید ، مبلغ آن را پرداخت میکنید و محصولات خود را درب منزل خود بعد از 2 یا 3 روز تحویل میگیرید به عنوان مثال میتوان به فروشگاه لوازم خانگی ویترینو اشاره کرد.

   

  پس همه چیز به صورت آنلاین میباشد . حالا هر فروشگاهی قیمت های متفاوتی را برای محصولات خود ارائه میکند که این باعث تغییر قیمت ها در فروشگاه ها میشود و یکی دیگر از دغدغه های افراد قیمت مناسب محصولات خانگی است.

   

  به منظور راحتی کار یک سری از وبسایت ها هستند که فروشگاه ها را بر اساس قیمت محصولاتی که ارائه میدهند، لیست بندی میکنند و شما با استفاده از این سایت ها میتوانید فروشگاه هایی را که قیمت محصولات مناسبتری دارند، پیدا کنید و از آنها خرید خود را انجام دهید.

   

  اما مسئله ای که باز هم نیاز به فکر کردن دارد ، این است که آیا این فروشگاه های آنلاین معتبر هستند و کالاهای اصلی را برای ما میفرستند ؟

   

  در جواب میتوان گفت که تمامی فروشگاه ها باید زیر نظر سازمان تجارت و معدن فعالیت انجام دهند و دارای نماد اعتماد باشند و فروشگاهی که در انتها میخواهم معرفی کنم زیر نظر این سازمان مشغول به فعالیت است .

   

   

  لوازم خانگی شامل چه چیزهایی است ؟

   

  دسته بندی لوازم خانگی در کل به دو دسته تقسیم میشود : لوازم خانگی بزرگ و لوازم خانگی کوچک که این دسته بندی هم به محصولات زیاد تقسیم میشود مثلا: لوازم خانگی بزرگ شامل یخچال ، تلویزیون ، کولر گازی ، لباسشویی و ظرفشویی و لوازم خانگی کوچک هم به دسته هایی مانند آبمیوه گیری ، مخلوط کن ، جاروبرقی ، قهوه ساز ، اسپرسو ساز ، چرخ گوشت ، مایکروویو و … تقسیم میشود که در مجموع همه ی آنها دارای محصولاتی متفاوت هستند که به آشپزخانه ی هر خانه ای رنگ متفاوتی میدهند .

   

  بهترین فروشگاه خرید لوازم خانگی اصلی

   

  خب حالا که چیزهایی در مورد لوازم خانگی یادگرفتیم ، چطور و از کجا آنها را تهیه کنیم ؟

   

  همانطور که در بالا گفتیم فروشگاه های زیادی هستند که شما میتوانید از آنها خرید های خود را انجام دهید اما ما به فروشگاه لوازم خانگی ویترینو را پیشنهاد میکنیم که در سال 2022 قدرتمند در این زمینه مشغول به فعالیت است و محصولات بسیار زیاد و متنوعی دارد که که ما لیستی از یک سری محصولات رقابتی و قیمت مناسب ویترینو را در زیر آورده ایم تا بتوانید به راحتی آنها را مشاهده نمایید و با خیال راحت از این فروشگاه خرید خود را انجام دهید .

   

  جاروبرقی های اصلی با قیمت مناسب در فروشگاه ویترینو

   

  جاروبرقی اصلی با برند های بوش ، سامسونگ ، سنکور ، کارچر ، الجی و … با قیمت مناسب و تخفیفات ویژه ای که ویترینو بر روی محصولات گذاشته است را خیلی راحت میتوانید از این فروشگاه تهیه نماید و در کمتر از 3 روز آنها را درب منزل خود تحویل بگیرید.

   

  به گزارش ویترینو ، تمامی محصولات دارای گارانتی 5 ساله هستند و پرداخت هم درب منزل انجام میشود یعنی شما محصول را از طریق وبسایت ویترینو انتخاب میکنید ، آن را سفارش میدهید و محصول مورد نظر که به دست شما رسید کامل بررسی میکنید اگر صحیح و سالم بود ، با باربر شخصی ویترینو تسویه حساب میکنید . از این بهتر دیگه چی میخواید واقعا.

   

  جاروبرقی های فروشگاه ویترینو کاملا اصلی و اورجینال بوده و ضمانت بازگشت وجه هم دارد یعنی اگر طی این 5 سال به هر دلیلی شما ثابت کردید که جنس شما اصل نیست ، ویترینو تمامی مبلغ را پس خواهد داد جای نگرانی باقی نمیگذارد.

   

   

  خرید لوازم برقی آشپزخانه از فروشگاه ویترینو

   

  برای خرید لوازم برقی آشپزخانه و یا استعلام قیمت تمامی این محصولات که شامل انواع خردکن ، سرخ کن ، مایکروویو ، مخلوط کن و … است میتوانید باز به فروشگاه ویترینو سربزنید و با کارشناسان فروش این فروشگاه ارتباط برقرار نمایید و هر سوالی که دارید از آنها بپرسید تا شما را کامل و شفاف راهنمایی کنند.

   

  نگران نباشید هر محصولی که در این فروشگاه موجود هست کاملا اصلی و اورجینال بوده و دارای گارانتی 5 ساله شرکتی با ظمانت تعویض کالا و پرداخت در محل میباشد.

   

  اینم بگم که اگر تنها قصد دریافت راهنمایی و اطلاعات در مورد لوازم خانگی دارید ، تمام و کمال محصولات را کالبد شکافی کرده و هر چیزی که نیاز هست تا در مورد محصولات بدانید ، برای آنها درج شده است پس برای بالا بردن سطح اطلاعات خود هم میتوانید به فروشگاه لوازم خانگی ویترینو سربزنید.

   

  فروشگاه ویترینو چه محصولاتی میفروشد و در کجا قراردارد ؟

   

  فروشگاه ویترینو ، تمامی محصولات مربوط به آشپزخانه را دارد و هرچیزی که یک خانه نیاز داشته باشد را میتوانید در ویترینو پیدا کنید مثل یخچال ، تلویزیون ، لباسشویی و ظرفشویی ، کولر گازی و لوازم دیگر آشپزخانه که واقعا در اینجا نمیتوان به تمامی موارد به صورت مفصل اشاره کرد.

   

  این فروشگاه به مدت 5 سال به صورت سنتی مشغول به فعالیت بوده و در شهر مرزی بانه قرار دارد که آدرس کامل آن در وبسایت درج شده است . و مدت 2 سال هست که به صورت آنلاین مشغول به فروش محصولات خانگی است .

  امیدوارم مطالب مفیدی را خدمت شما عزیزان ارائه کرده باشم .


  your comment