• حال که با تبلیغ در اینستاگرام و مزایای آن آشنا شدیم، نوبت به صحبت درباره قسمت اصلی ماجرا یعنی هزینه تبلیغات در اینستاگرام می رسد. همه افرادی که تصمیم می گیرند برای بهبود موقعیت شغلی خود به سراغ تبلیغ در اینستاگرام بروند، اول از همه به حداقل هزینه مورد نیاز برای انجام آن فکر می کنند.

  با این حال نمی توان رقم دقیق و مشخصی برای هزینه تبلیغ در اینستاگرام بیان کرد؛ این رقم می تواند از چند هزار تومان شروع شده و گاهی به چندین میلیون تومان نیز برسد! اینکه دقیقا بخواهید چه میزان هزینه را متقبل شوید به عوامل مختلفی نظیر استراتژی تبلیغاتی تان بستگی دارد. سایر عوامل عبارتند از:

  بازار کار شما: بدیهی است که هرچه رقابت در عرصه کاری شما بیشتر باشد، باید تلاش بیشتری برای دیده شدن داشته باشید. به همین ترتیب، هزینه تبلیغات نیز بیشتر خواهد شد چون مجری تبلیغاتی برای جلب توجه مخاطب به کسب و کار شما، باید وقت بیشتری گذاشته و بیشتر تلاش کند.

  مدت زمان اجرای تبلیغ: به صورت کلی برای منتشر کردن یک تبلیغ در اینستاگرام باید یک زمان مشخص را انتخاب کنید که عموما توسط مجری تبلیغاتی به شما داده می شود. برای مثال شما با توجه به هدف و بودجه تان هم می توانید تبلیغ یک ساعته را انتخاب کنید و هم تبلیغ 24 ساعته؛ بدیهی است که بیشتر بودن مدت زمان تبلیغ باعث بیشتر بودن هزینه آن نیز می شود.

  مبلغ پیشنهادی: معمولا مجری های تبلیغاتی برای انجام تبلیغات رقم های مخصوص به خودشان را دارند که بر اساس تعداد فالوورها و نرخ تعامل پیج شان تعیین کرده اند. این رقم برای هر مجری تبلیغاتی فرق می کند و بستگی دارد که شما بخواهید با چه شخصی و با چه میزان بازدید یا تعامل همکاری کنید.

  تعداد تبلیغ: گاهی اوقات ممکن است بخواهید تبلیغ تان را به چند پیج بسپارید تا در مدت زمان کمتری به هدف مورد نظرتان دست پیدا کنید. برای هر کدام از این تبلیغات نیز باید مبلغی را پرداخت کنید؛ بنابراین هر چقدر تعداد تبلیغ بیشتری بخواهید انجام دهید، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

  تعرفه تبلیغات در اینستاگرام

  با تمامی این تفاسیر ممکن است برای تان این سوال پیش آمده باشد که پس از کجا می توان یک حدودی از تعرفه تبلیغ در اینستاگرام پیدا کرد؟ میانگین هزینه مورد نیاز چقدر است و اصلا از کجا می توانیم متوجه شویم مبلغی که مجری تبلیغاتی درخواست می کند عادلانه و منطقی است یا خیر؟

  برای اینکه حدود قیمت تعرفه دستتان بیاید و متوجه شوید که حداقل چقدر باید هزینه کنید می توانید به پیج های مختلف با شرایط متفاوت پیام دهید و درباره تعرفه تبلیغات شان از آن ها سوال کنید و سپس با استفاده از جواب هایی که گرفته اید، یک میانگین قیمت را برای خودتان مشخص کنید.

  در این مرحله گاهی افراد به این سوال می رسند که اصلا این هزینه کردن برای پیشرفت کسب و کارم سودی دارد؟ آیا تبلیغات در اینستاگرام اثربخشی کافی برای کسب و کارم را دارد؟ موضوعی که وجود دارد این است که نمی توان تضمینی برای موفقیت تبلیغات داشت؛ چون اثربخشی آن تا حد بسیار زیادی به استراتژی و عملکرد کلی خودتان بستگی دارد.

  با این حال می توانید به این فکر کنید که با استفاده از تبلیغات نرخ کلیک تان بیشتر خواهد شد، میزان فروش تان بیشتر می شود، هدف بهتر و مشخص تری برای موفق شدن برند خودتان تعیین می کنید و همچنین نرخ تعامل پیج تان نیز بالاتر خواهد رفت.

  نکات مهم برای تبلیغ در اینستاگرام 

  همه ما پیش از انجام هرکاری با متخصصین و افراد ماهر در آن زمینه مشورت می کنیم تا بتوانیم بهترین برنامه ریزی را برای رسیدن به هدف مان داشته باشیم. تبلیغات در اینستاگرام نیز این قاعده مستثنی نبوده و نیازمند مشورت با فردی خبره در این زمینه می باشد.

  علاوه بر این، نکات مهم دیگری نیز برای داشتن یک تبلیغ خوب و نتیجه بخش وجود دارد؛ اولین نکته این است که شما باید تبلیغات تان را با توجه به شرایط و هدف خودتان، شخصی سازی کنید؛ یعنی باید بدانید که دقیقا چه چیزی می خواهید، مخاطب هدف تان کیست و سپس متناسب با آن تبلیغ کنید.

  سعی کنید عجله نکنید و آرام آرام اما تدریجی تبلیغ کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید؛ عجول بودن هیچ گاه باعث موفقیت نمی شود.

  سومین نکته این است که خلاق باشید و سعی کنید از روش های مختلف برای تبلیغات و همچنین تولید محتوا استفاده کنید تا محتوای پیج تان تکراری نشود. سعی کنید علاوه بر بنرهای تبلیغاتی ای که به صورت عکس هستند، برای تبلیغات از ویدئو و فیلم نیز استفاده کنید.

  اشتباهات رایج در انجام تبلیغات اینستاگرام

  در ادامه چند مورد از رایج ترین اشتباهاتی که مردم هنگام انجام تبلیغات در اینستاگرام مرتکب می شوند را بیان می کنیم؛ سعی کنید با بررسی روزانه فعالیت و عملکرد پیج تان از این اشتباهات دوری کنید تا سرمایه گذاری ای که روی تبلیغات انجام داده اید، به هدر نرود.

  ·        تعیین نکردن هدف معین 

  ·        آزمایش نکردن محتوای تبلیغاتی 

  ·        نداشتن یک استراتژی مناسب برای تبلیغ 

  ·        استفاده از کلیشه ها و جملات تکراری و خلاق نبودن 

  ·        اغراق در تبلیغ به گونه ای که برای مخاطب باور پذیر نباشد 

  ·        انتخاب پیج های نامناسب برای تبلیغ به دلیل جست و جوی ناکافی 

  ·        بررسی نکردن داده های حاصل از تبلیغ  

  ·        توجه نکردن به اهداف و تاثیرات بلند مدت تبلیغ و عجول بودن 

  حرف آخر

  تبلیغات در اینستاگرام یکی از بهترین راه ها برای رشد یک کسب و کار و طی کردن پله های ترقی است، اما تاثیرات مثبت این تبلیغات در صورتی ظاهر می شود که این کار به صورت اصولی انجام شود. بنابراین پیش از شروع به انجام تبلیغات، ابتدا برای خود یک هدف تعیین کرده و برای رسیدن به آن تلاش کنید.

   


  your comment
 • اصفهان یکی از توریستی‌ترین شهرهای ایران است که هرساله بازدیدکنندگان زیادی را از سراسر کشور و جهان به سمت خود می‌کشاند. به همین خاطر کسب و کارهای موجود در نصف جهان همیشه بر سر جذب مشتری با هم در رقابت هستند.

  اما در این بین کسی برنده است که از قبل خود را به خریداران معرفی کرده و تبدیل به یک برند در دنیای کسب و کار شده باشد. برای این کار یک دنیای گسترده به نام اینترنت روبروی شما است که با استفاده از ابزار قدرتمندی به نام سئو در اصفهان می‌تواند شما را به یک نقطه درخشان در اصفهان، ایران و جهان تبدیل کند. پس با ما همراه باشید تا تاثیر سئو و بهینه سازی سایت در رشد کسب و کار و افزایش درآمد را برای شما بیان کنیم.

  طراحی سایت در اصفهان، اولین قدم برای جهانی شدن

  قدم اولی که قبل از SEO در اصفهان باید بردارید، طراحی یک وب سایت است. در نتیجه باید به دنبال پیدا کردن یک شرکت طراحی وب سایت اصفهان باشید که بتواند به شما کمک کند تا این قدم را محکم بردارید و خشت اول را کج نگذارید.

  یک شرکت حرفه‌ای و کاربلد، بهترین وبسایت را برای شما طراحی می‌کند که هر مخاطبی با هر سلیقه‌ای آن را می‌پسندد. به علاوه همواره با شما در ارتباط است تا بتواند با شناخت درست نیازهایتان، چیدمان سایت را انجام داده و به شما در جذب مشتری و بالا بردن درآمد کمک کند.

  خودتان وب‌سایتتان را بهینه کنید

  یکی از بهترین راه‌های افزایش درآمد از طریق طراحی سایت و سئو در اصفهان این است که خودتان روش‌های بهینه سازی سایت را یاد بگیرید و کارهای مربوط به SEO را انجام دهید. با این کار هم در هزینه و هم در وقت شما تا حد زیادی صرفه‌جویی می‌شود.

  به عبارت بهتر با یادگیری سئو می‌توانید سایت خودتان را در نتایج جستجو بالا بیاورید و به این ترتیب برندتان را به مشتریان معرفی کنید. به دلیل اینکه هیچ‌کس مثل شما در زمینه کاریتان متخصص نیست، خودتان راحت‌تر می‌توانید محتواهای مورد نیاز و اقدامات لازم را برای رسیدن به لینک‌های برتر انجام دهید.

  پس همین الان با ثبت نام در دوره آموزش سئو در اصفهان فرایند برندسازی خودتان را کلید بزنید و در مسیر موفقیت و افزایش فروش اینترنتی گام بردارید.

  از کف بازار اصفهان تا لینک یک گوگل

  تاثیر سئو بر روی افزایش فروش اینترنتی

  حالا می‌خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم که چطور سئو در اصفهان می‌تواند شما را از کف بازار نصف جهان به قله‌های جهان برساند و در سرتاسر کره زمین مشهورتان کند؟

  1. برندتان شناخته خواهد شد

  تا زمانی که قدم به دنیای اینترنت نگذارید نمی‌توانید انتظار داشته باشید که توریست‌ها و گردشگران شناختی از برند شما داشته باشند. حتی اگر هزینه زیادی برای تبلیغات در سطح شهر بکنید و بهترین بنرهای تبلیغاتی را داشته باشید، باز هم تعداد افرادی که شما را می‌شناسند بسیار محدود هستند.

  اما با استفاده از طراحی سایت و سئو در اصفهان می‌توانید خیلی راحت در ایران و جهان شناخته شوید. به طوری که هرکس قدم به این شهر گذاشت، به دنبال شما بگردد.

  2. مشتریان راحت‌تر به شما اعتماد می‌کنند

  متاسفانه امروزه بیشتر افراد اعتماد خودشان را به برندهایی که قصد دارند از طریق تبلیغات پر زرق و برق نظر آن‌ها را به خودشان جلب کنند، از دست داده‌اند.

  به همین دلیل حتی اگر هزینه زیادی را صرف این شیوه تبلیغاتی کنید و کاملا صادقانه در آن‌ها حرف بزنید، احتمال اینکه کسی شما را بشناسد بسیار کم است. این در حالی است که بیشتر افراد به سایت‌هایی که به طور طبیعی در نتایج اولیه گوگل ظاهر می‌شوند، اعتماد کرده و خرید خود را از آن‌ها انجام می‌دهند.

  این دقیقا همان مسیری است که توانست دیجی کالا را به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل کند.

  3. می‌توانید بدون مرز فعالیت کنید

  استفاده از خدمات سئو در اصفهان باعث می‌شود که وبسایت شما به لینک اول گوگل برسد. در نتیجه دیگر تنها به مرزهای شهر یا محله خود محدود نیستید؛ بلکه می‌توانید دایره فعالیت خودتان را توسعه دهید. به خصوص اگر یک تجارت بین‌المللی دارید، با طراحی سایت و سئو در اصفهان می‌توانید خودتان را به مشتریان خارجی هم معرفی کنید.

  4. فرصت‌های شغلی جدیدی خواهید داشت

  آموزش سئو در اصفهان نه تنها به شما کمک می‌کند که بتوانید کسب و کار خود را توسعه دهید، بلکه یک مسیر جدید شغلی را هم پیش رویتان باز خواهد کرد.

  گاهی اوقات ممکن است که شما نتوانید تجارت خودتان را پیش ببرید و به موفقیت برسانید، در این صورت یادگیری سئو سایت یک مهارت پول‌ساز برای شما خواهد بود که می‌تواند در هر زمانی به کمک شما بیاید. به این صورت که با داشتن این مهارت و تجربه کار، می‌توانید خیلی سریع در سایت‌های دیگر مشغول به کار شده و درآمد خوبی را به دست اویید.

  5. نرخ بازگشت سرمایه زیاد است

  در ابتدای قدم گذاشتن به مسیر سئو در اصفهان ممکن است با خودتان فکر کنید که هزینه زیادی را صرف این کار کرده‌اید اما نتیجه دلخواه را نگرفته‌اید. باید بدانید که SEO کردن یک وبسایت یک فرایند زمان‌بر است و ممکن است چند ماه طول بکشد.

  اما زمانی که اولین نتایج بهینه سازی سایت خودشان را نشان بدهند، هزینه‌ای که برای این کار کرده‌اید، رفته‌رفته به شما برمی‌گردد. تجربه نشان داده است که در بسیاری از موارد نه تنها سرمایه مصرف‌شده برای رسیدن به موفقیت در سئو سایت به صاحبان کسب و کار بازگشته، بلکه درآمد بسیار بیشتری هم از این مسیر عاید آن‌ها شده است.

  6. تنها دایره خاصی از مخاطبان را هدف می‌گیرید

  یکی از بزرگترین مزیت‌های سئو در اصفهان این است که شما می‌توانید به طور اختصاصی برای مخاطبان هدف خود کار کنید. برای فهم بهتر این موضوع یک مثال می‌زنیم. تصور کنید که یک بنر تبلیغاتی خیلی بزرگ را درباره کسب و کار خودتان در ورودی شهر نصب کرده‌اید.

  به این ترتیب همه افرادی که وارد اصفهان می‌شوند می‌توانند این بنر را ببینند، اما درصد بسیار کمی از آن‌ها حتی زحمت مطالعه کردن آن را به خود می‌دهند. زیرا به خدمات یا محصولات شما نیازی ندارند.

  این در حالی است که با کمک سئو در اصفهان، وبسایت شما فقط به کسانی نمایش داده می‌شود که در جستجوی خدمات یا محصولات مشابه هستند. در نتیجه احتمال اینکه بازدیدکننده‌ها به مشتری شما تبدیل شوند، بسیار بیشتر خواهد بود.

  7. سئو ریسک کمی دارد

  یکی دیگر از مزیت‌های SEO در اصفهان که می‌تواند به شما در افزایش درامد کمک کند، این است که ریسک بسیار کمی داشته و می‌تواند نتایج پایداری را برای شما به ارمغان آورد.

  برای مثال فرض کنید که یک پیج اینستاگرام بسیار موفق دارید که تعداد زیادی فالوور دارد. اما ناگهان این برنامه فیلتر می‌شود و یا اینکه پیج شما به دلیل نامعلومی از دسترس خارج خواهد شد. در این صورت هرچه رشته‌اید پنبه شده و مجبور هستید همه چیز را از صفر شروع کنید.

  این در حالی است که با استفاده از خدمات طراحی سایت و SEO در اصفهان می‌توانید کسب و کار خودتان را در یک محیط امن شروع کنید. زیرا اگر کاری بر خلاف قوانین و الگوریتم‌های موتور جستجو انجام ندهید، احتمال اینکه بدون دلیل وب‌سایتتان از دسترس خارج شود بسیار کم است.

  از سوی دیگر اگر تعداد زیادی از افراد به طور هم‌زمان به سایت مراجعه کنند، خیلی سریع‌تر می‌توانید پاسخ آن‌ها را بدهید تا اینکه بخواهید به صورت تک به تک در دایرکت یا واتساپ پاسخگو باشید.

  از کف بازار اصفهان تا لینک یک گوگل

  خلاصه مطلب

  طراحی سایت و سئو در اصفهان یکی از بهترین راه‌ها برای رسیدن به موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی است. هرچند بسیاری از افراد تصور می‌کنند که تنها با داشتن یک پیج اینستاگرام و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی می‌توانند فروش اینترنتی خود را افزایش دهند، اما باید بدانید که این کار ریسک بسیار زیادی دارد.

  داشتن یک سایت خوب با طراحی درست و ایده آل در کنار رعایت اصول سئو در طراحی وبسایت و انتشار محتوا می‌تواند تا حد زیادی در افزایش درامد و رسیدن به موفقیت مسیر کسب درآمد آنلاین به شما کمک کند.

  علاوه بر این می‌توانید با شرکت در دوره آموزش سئو در اصفهان همه این کارها را خودتان انجام داده و در عین حال مهارت جدیدی برای کسب درآمد به دست آورید.

  پس اگر می‌خواهید مسیر تجارت آنلاین خودتان را شروع کنید یا موفقیت خودتان را دوچندان کنید، پیشنهاد ما این است که از خدمات شرکتی استفاده کنید که علاوه بر انجام کارهای طراحی و سئو سایت در اصفهان، دوره آموزشی هم برگزار می‌کند.

  شرکت دیجیتال مارکتینگ لاک پشت علاوه بر اینکه مجموعه کاملی از پکیج های طراحی وبسایت و سئو در اصفهان را به شما ارائه می‌دهد، یک دوره آموزش سئو در اصفهان با پشتیبانی مادام العمر دارد که می‌تواند خیال شما را از بابت پشت سر گذاشتن هر مانعی در این مسیر راحت کند.

   


  your comment
 • تا به حال چقدر برای زیبایی بیشتر دکوراسیون منزل خود تلاش کرده­اید؟ آیا مطابق هزینه­ای که کردید، زیبایی و جذابیت را در محیط دریافت کردید؟ به دنبال محصولی که مدیتیشن را ساده کند می­گردید؟ دوست دارید راه چاره برای خالی شدن ذهن از مشکلات را بیاموزید؟ به نظرتان درمان بیماری­ها با آوا درمانی چطور است؟

  شاید فکر کنید که قرار است محصول عجیب غریبی را به شما معرفی کنیم؛ چراکه هیچ محصول دیگری جوابگوی نیازهایی که در ابتدا مطرح کردیم نیست.

  محصولی که قصد معرفی آن را داریم از 10 قرن قبل در شرق مورد استفاده قرار می­گرفت؛ چینیان باستان این محصول را مقدس دانسته و آن را در معابد نگهداری می­کنند. به نظرتان این محصول چیست؟

  محصولی که هم دکوراسیون را زیباتر می­کند، هم کمکی است به درمان بیماری­های جسمی و هم به آرامش و درمان آشفتگی ذهن کمک می­کند. نوع اصلی این محصول از 7 فلز مختلف ساخته می­شود و آلیاژی است از: طلا، نقره، مس، آهن، روی، قلع و سرب.

  محصول عجیب و جذابی که قصد معرفی آن را داریم چیزی نیست جز کاسه تبتی یا همان کاسه آوازه خوان؛ در اصول فنگ شویی به استفاده از این کاسه تاکیدات ویژه­ای شده است. به صورت کاملاً خلاصه توضیحاتی را درباره این محصول بیان خواهیم کرد تا بهتر این کاسه را بشناسید.

  نگران نباشید! قرار نیست که بابت داشتن این محصول هزینه زیادی پرداخت کنید. کاسه تبتی طوری است که با هر سطح مالی می­توان آن را داشت؛ در ادامه بیشتر در اینباره سخن می­گوییم. اگر دوست دارید که یک نمونه باکیفیت کاسه تبتی ارزان را داشته باشید، گالری الیاهو بهترین گزینه برای شماست.

   

  کاسه تبتی؛ یک محصول با کاربردهای زیاد

  جذابیت صدایی که کاسه تبتی از خود ساطع می­کند، به تنهایی آنقدر ارزشمند است که فکرش را هم نمی­توانید بکنید؛ صوتی که قرار است شما را غرق در آرامش کند.

  کاسه آوازه خوان ظرفی فلزی است که در ابتدا به عنوان ظرف غذا در معابد استفاده می­شد؛ گذشت زمان به همگان تقدس و آرامش درون این ظرف را ثابت کرد.

  چوب یا هاون مخصوص وسیله­ای است که آن را بر پیکر کاسه آوازه خوان می­کوبند و یا بر دیواره­ی آن می­کشند که صدای زیبای خود را نشان دهد.

  با چشم پوشی از صدای این محصول، وجود آن در گوشه­ای از دکوراسیون داخلی منزل، جلوه خاص و دراماتیکی را به محیط شما خواهد بخشید؛ علاقمندان به دکوراسیون کلاسیک این پاراگراف را دوبار بخوانند!

  از کاربرد کاسه تبتی در بحث دکوراسیون که بگذریم، کاربرد درمانی آن مطرح است؛ صوتی که ناشی از ارتعاش این کاسه است، برای تنظیم و تعدیل چاکراها و مراکز انرژی بدن مفید است.

  اگر کمی علمی­تر به قضیه نگاه کنیم درمی­یابیم که تنظیم چاکراهای بدن، به درمان برخی از بیماری­ها نیز کمک خواهد کرد. کمک به تنظیم فشار خون و تنظیم خواب از جمله خواص جسمی کاسه آوازه خوان هستند.

  تنظیم چاکراهای بدن به وسیله مدیتیشن با کاسه تبتی اتفاق می­افتد؛ اینکار آرامش روح و ذهن را نیز در بر خواهد داشت. ما در گالری الیاهو فرایند مدیتیشن با کاسه تبتی را به خوبی آموزش دادیم و شما می­توانید برای مطالعه بیشتر در زمینه کاسه تبتی به وبسایت الیاهو مراجعه نمایید.

   

  راهنمای خرید کاسه تبتی

  برای خرید کاسه تبتی لازم است که چند نکته را بدانید؛ ما در گالری الیاهو به صورت مفصل شما را برای خرید کاسه تبتی راهنمایی مینماییم تا با بتوانید با خیالی امن و آسان این محصول منحصر به فرد را خریداری نمایید  . برخی از نکات لازم برای خرید کاسه تبتی عبارتند از:

  • پیشنهاد ما برای یک خرید موفق، خرید از یک فروشگاه بزرگ و معتبر است
  • با درنظر گرفتن انواع کاسه تبتی (دستساز، صنعتی و...) و براورد قیمت محصول موردنظر، خرید خوبی خواهید داشت
  • ضخامت بالا در بخش پایینی نشانه کیفیت کاسه آوازه خوان است
  • ماندگاری صدای کاسه تبتی اصل در محیط بالا است؛ پس تست صدا در هنگام خرید حتماً لازم است

  کاسه تبتی ارزان بخریم یا نه؟

  در بحث خرید کاسه تبتی، اصل یا غیر اصل بودن خیلی مطرح نیست؛ این کاسه در انواع مختلفی تولید می­شود و بنابراین مدل و کیفیت ساخت آن تعیین کننده قیمت هستند.

  اگر در بازار کاسه تبتی ارزان دیدید، همیشه حمل بر غیراصل بودن نکنید؛ ممکن است که مدل تمام صنعتی آن را دیده باشید. طبعاً مدل­های دستساز این محصول از قیمت بیشتری برخوردارند؛ البته مدل نیمه صنعتی نیز برای کسانی که نمی­خواهند خیلی هزینه کنند، انتخاب خوبی است.

  اگر مقصود شما از خرید کاسه تبتی، تنها زیباسازی دکوراسیون است، مدل­های صنعتی یا نیمه صنعتی که قیمت مناسب­تری دارند را انتخاب نمایید.

  اما اگر هم به دنبال زیبایی محیط و هم به دنبال استفاده از صوت دلنشین کاسه آوازه خوان هستید، مدل کاملاً دستساز متناسب با نیاز شما است. حال سوال اصلی اینجاست که این مدل­ها را از کجا با قیمت مناسب و کیفیت بالا تهیه کنیم؟ بخش پایانی را با دقت دنبال کنید.

   

  خرید کاسه تبتی ارزان

  محصولاتی که خرید آن­ها یک تیر و چند نشان است، همیشه جذابیت زیادی دارند؛ کاسه تبتی اصل می­تواند فواید زیادی را برای شما به همراه داشته باشد و به شما برای حفظ آرامش زندگی کمک کند.

  ما در گالری الیاهو درباره­ی استفاده­ی این محصول برای یوگا، پاکسازی محیط و... نیز نکاتی را بیان کردیم؛ اگر شما هم به دنبال خرید کاسه تبتی ارزان هستید ، ما بهترین گزینه ها را برای شما با کیفیت عالی فراهم نموده ایم.

  گفتیم که با انتخاب یک فروشگاه معتبر می­توانید با خاطری آسوده اقدام به خرید کاسه تبتی نمایید. ما به شما گالری الیاهو را توصیه می­کنیم؛ الیاهو مجموعه­ای بزرگ در زمینه کالای دکوراتیو است.

  این گالری سال­هاست که در زمینه واردات، صادرات، تولید و عرضه لوازم منزل فعالیت داشته و همواره آماده ارائه محصولات باکیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عزیز است.

  همواره شما می­توانید برای مشاهده محصولات الیاهوگالری و دسته کاسه تبتی، ضمن دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان این مجموعه، محصول موردنظر خود را سفارش دهید.

   

   


  your comment
 • استفاده از زیورآلات مختلف در دوران باستان و ماقبل تاریخ تا کنون رواج داشته است. جواهرات، سنگ‌های تزئینی و فلزات مختلف به عنوان پوشش‌ و نمادهای مختلف به کار گرفته می‌شدند.

   

  در حوزۀ طلا و جواهرات با انواع مختلفی از طرح‌ها و نمادها روبرو هستیم. شیوۀ استفاده و کاربرد آن‌ها نیز بسیار متفاوت هستند. این روزها تقریباً برای هر قسمتی از بدن، نوعی جواهر طراحی شده است.

   

  در بین همۀ آن‌ها، دستبندها از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. مردان و زنان بسیاری از دستبندها و النگوها استفاده می‌کنند. دستبند طلا زنانه ظریف هم که جای خود دارد. در این مقاله به بررسی اجمالی تاریخچه فلسفۀ استفاده از دستبندها پرداخته‌ایم.

   

  دستبند طلا از گذشته تا کنون

   

  شواهدی که توسط یک باستان شناس انگلیسی در سال 1973 به دست آمد نشان داد که استفاده از دستبند و النگو از هزاران سال پیش رواج داشته است. در آن کاوش، مجسمه‌ای 4500 ساله کشف شد.

   

  این مجسمه نمادی از یک دختر برهنه بود که بازوهای او با تعداد زیادی از النگوها پوشیده شده است. این کشف نشان داد که النگوها به عنوان اولین نمونه‌ها از جواهرات در فرهنگ انسانی استفاده می‌شدند.

   

  آشوری‌ها، بابلی‌ها و پارسیان باستان از جذابیت پوشیدن دستبندها به خوبی آگاه بودند. شواهد به دست آمده از باستان شناسی نشان دادند که این قوم‌ها از اوایل 400 تا 600 پیش از میلاد مسیح، از دستبند طلا زنانه ظریف که با بندهای چرمی به دور مچ بسته می‌شدند استفاده می‌کردند.

   

  مدل‌های مختلفی از دستبندها در ویرانه‌های تمدن‌های مایان، موریان، هند و روم نیز کشف شده‌اند. النگوها و دستبندهای باستانی به منظورهای مختلف و با استفاده از طلسم، سنگ، مس، شیشه، فلزات مختلف و پوسته‌ها ساخته می‌شدند.

   

  مقبره‌های مصر باستان نیز رشته‌های از مهره‌های طلا، حلقه‌ها و النگوها را به باستان شناسان تقدیم کرده‌اند. بسیاری از این دستبندها ساخته شده از فلزات ساده، مینا و سنگ‌ها بودند.

   

  در دوره‌های مینو و باستان نیز دستبندهایی از جنس فلزات کمیاب ساخته می‌شدند که عمدتاً متعلق به خانواده‌های سلطنتی بودند. عصر آهن در اروپا نیز با انواع مختلفی از دستبند طلا همراه بود.

   

  گروه‌های مختلفی از قبایل عشایرنشین جنوب شرقی اروپا و آسیا در قرن هشتم، دستبندهای طلا محکم با نقوش حیوانات می‌ساختند.

   

   

  دستبند طلا در کتاب‌ مقدس عبری

   

  احتمالاً اولین تزئینات انسان با جواهرات توسط گردنبندها صورت می‌گرفت. سپس مچ دست، بازوها و مچ پاها مطرح شدند. یکی از اولین مکتوبات بشر در مورد دستبند طلا در کتاب مقدس عبری آمده است.

   

  در کتاب مقدس عبریان، اشاره به سه نوع دستبند طلا شده است. یکی آنکه منحصراً توسط مردان استفاده می‌شود. دیگری منحصراً توسط زنان و سومین مدل توسط هر دو جنس پوشیده می‌شوند. با وجود اشارات مکرر به دستبند در کتاب عبریان، توصیفی از شکل و شمایل آنان نشده است.

   

  برخی از کشفیات دستبند و النگو نیز نشان از وجود نمونه‌های طلای آن در دوران برنز می‌دهد. برخی از آن‌ها بدون شکل خاص، برخی بیضی و دارای انتهای درشت بوده‌اند.

   

  دستبندها طلا معمولاً بدون تزئین بودند و با چکش خم می‌شدند. در حالی که دستبندهای برنز عمدتاً دارای نقوش ریز بودند. در همان دوران، سربازان آلمانی و اسکاندیناوی نیز به مقاصد محافظتی یا تزئینی از دستبندهای مارپیچ استفاده می‌کردند.

   

  این دستبندها اغلب تا زیر بغل و کل ساعد را می‌پوشاندند. در آمریکا نیز صنعتگران بومی، دستبندهایی از جنس طلا، مواد معدنی و کریستال سنگی می‌ساختند.

   

  کاربردهای دستبند طلا در دوران معاصر

   

  این روزها دستبند طلا زنانه ظریف بیشترین محبوبیت را در جهان پیدا کرده است. دستبندهای طلا بیشتر توسط زنان استفاده می‌شود. هرچند مردان نیز سهم قابل توجهی در به کار بردن دستبندها پیدا کرده‌اند.

   

  با این حال، حلقه و پلاک طلا مردانه در بین آقایان محبوبیت بیشتری دارد. برخی از انواع طلاهای کلاسیک، محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. این جواهرات متشکل از طلا و نقره، سنگ‌های تزئینی و آلیاژهای ارزان قیمت با الگوهای مختلف هستند.

   

  برخی از اقوام و قبایل همچنان از دستبندها در مراسم‌های خاص خود استفاده می‌کنند.

   

  قرن بیستم و بیست‌ویکم

   

  از قرن بیستم به بعد، طراحی، ساخت و فروش دستبند طلا به جایگاه تازه‌ای دست یافت. در طول قرن بیستم، خریداران و مصرف کنندگان می‌توانستند دستبند طلا ظریف زنانه یا مردانه را در هر طرح قابل تصوری پیدا کنند.

   

  افزایش تولیدات جواهرات فشن، دستبندها و دیگر انواع آن‌ها را ارزان‌تر کرد. در اواخر دهۀ 20، نقوش تزئینی قرن نوزدهم جای خود را به خطوط دورۀ آرت دکو دادند.

   

  دختران و زنان در دهۀ 50 میلادی، دستبندهایی از جنس نقره و برنج را می‌پسندیدند. تا دهۀ 1970 و اواخر قرن گذشته، درخواست‌ها برای طرح‌های متنوع بیشتر شدند. انواع النگو باریک، رشته‌های مهره‌ای و زنجیره‌های نازک به بازار آمدند.

   

  در همین دوره، مردان نیز به استفاده از دستبند، انگشتر و پلاک طلا مردانه اهمیت بیشتری دادند. تا اینکه این روزها، فروش دستبند طلا به عنوان یکی از مقاصد اصلی علاقمندان به جواهرات مطرح می‌باشد.

   

  در دهۀ گذشته، نوآوری‌های قابل توجهی در طراحی و تولید دستبندها اتفاق افتاده‌اند. استفاده از نقره در دستبندهای پیوندی، النگوها و دکمه سر دست رواج زیادی یافته است. این روند از قرن بیستم به بعد شروع شد.

   

  تولیدکنندگان جواهرات استفاده از نقره را به حداکثر رساندند. این اتفاق باعث شد تا دستبندها با قیمت بسیار کمتری عرضه شوند. اما همچنان فروش دستبند طلا جایگاه ویژه‌ای داشته و دارد.

   

  درخشش این فلز، گرانبها و ارزشمندی آن، دوست‌داران خود را حفظ کرده است. با این حال همچنان از فلزاتی نظیر فولاد خاکستری، تیتانیوم و تنگستن در ساخت جواهرات این چنینی استفاده می‌شود.

   

  آرامه گالری – خرید طلا آنلاین و سریع

   

  اگر قصد خرید اینترنتی انواع جواهرات دارید، آرامه گالری انتخابی امن و مطمئن خواهد بود. این گالری فعالیت خود را از سال 1389 شروع کرد و تجربه‌ای ارزشمند در صنعت طلا و جواهرات کسب کرده است.

   

  مجموعۀ آرامه گالری این افتخار را دارد که با تولید کالاهایی چون دستبند طلا زنانه  ، سلیقه و ذوق مشتریان را در اولویت قرار داده است. کیفیت و گارانتی محصولات، خلافیت در طراحی، تنوع محصولات، توسعه و رشد کسب و کارها نیز در برنامۀ کاری و اهداف تیم آرامه قرار دارند.

   

  گردنبند قلب و انواع پلاک‌های مردانه و زنانه، دستبندهای مروارید و هر آنچه مشتریان بخواهند فراهم خواهد بود.

   

   


  your comment
 • برای رشد کسب و کارهای فعال در صنعت ساختمان

  تک تیرانداز کسی است که استراتژی یک ماموریت را تعیین میکند. او به ازای هر تیری که می زند در حال هدایت تیم خود به سمت همان هدفی است که میخواهد.

  وظیفه ی اصلی تک تیر انداز کسب و کار، کارکردن و کسب درآمد نیست بلکه وظیفه ی او تعیین استراتژی برای یک تیم است. او به خوبی می داند که هر تصمیم او و هر شلیکی که میکند چه تاثیری بر سرنوشت تیم پشت سرش خواهد داشت.

  چرا بیزینس اسنایپر؟

  اسنایپر یا تک تیر انداز در بالاترین نقطه ایستاده و همه چیز را از نمایی بزرگتر رصد میکند. اسنایپر موقعیت تیم خود و تیم مقابل را به درستی میبیند و می تواند بهترین تحلیل از نقاط  ضف و قوت هر تیم را داشته باشد.

  او می داند همه ی اقدام هایش، از چک کردن گلوله تا تعیین  جهت وزش باد چه قدر میتواند بر شلیک نهایی تاثیر بگذارد و حتی یک شلیک خطا چه پیامدی دارد.

  او در حقیقت رهبری تیم را به عهده دارد و می داند در رهبری کردن فرصت اشتباهی نیست چرا که کوچکترین تیر خطا، تیم مقابل را هشیار کرده و باعث از بین رفتن صدها تن ازتیمش خواهد شد.

  بیزینس اسنایپر کسی است که یاد میگیرد چگونه درست ببیند و درست تحلیل کند تا تیم را به سمت درستی هدایت کند.

  بیزینس اسنایپر چگونه رهبری میکند؟

  تصور عمومی بر این است که بیزینس اسنایپر تنها در تک تیراندازی حرفه ای است، اما او علاه بر این نحوه ی استفاده از اسلحه ی معمولی و حتی چاقو را نیز می داند.

  بیزینس اسنایپر توان زنده ماندن در شرایط سخت را دارد،  بر مهارت های جانبی و فرعی کار آگاه است و آمادگی دارد تا بر این آگاهی بیفزاید.

  جشن پیروزی بیزینس اسنایپر

  بیزینس اسنایپر تیر اول را شلیک کرده و در ادامه ی کار او یک تیم موفق خواهد شد. با این حال بیزینس اسنایپر در جشن موفقیت تیم خود حضور ندارد چرا که  وقتی تک تیر انداز نوک قله است لشکر پیاده رو پس از پیروزی غنائم را تقسیم میکنند و جشن میگیرند.

  رهبر می داند که موفقیت وظیفه ی اوست و مسئولیت شکست را خود به عهده میگیرد. این همان چیزی است که بین مدیر و بیزینس اسنایپر تفاوت ایجاد می کند.

  اشتباهات استراتژیست مدیران

  امروزه به واسطه ی آموزش های نادرست تمرکز بیشتر مدیران بر هدف گذاری است. اکثر مدیران نحوه ی هدف گذاری را می دانند، آنچه آنها نمی دانند تسلط بر فرایند ها است.

  تعداد کمی از مدیران هستند که به توسعه ی فردی خود پرداخته اند و علاوه بر تک تیراندازی کار با اسلحه های دیگر را هم آموخته اند. بیزینس اسنایپر یاد میگیرد به جای توجه صرف بر اهداف، چگونه بر فرایند ها  نظارت کند.

  استراتژی های اشتباه میتوانند برای مدیر فاجعه به بار آورند.

  خطای شناختی: به معنای توجه بر یک بعد و نادیده گرفتن کل فرایند است. مدیر میگوید من خوب هستم، چون یکبار تیرم به هدف خورده است. در این مورد او درنظر نمیگیرد که چند تیر را پیش از این به خطا شلیک کرده است.

  مرداب اطلاعات: طبق گفته ی بازاریاب ها هر 45 روز یکبارسلیقه ی بازار تغییر می یابد و این در حالی است که عده ای از مدیران ادعا میکنند با همان دانش سال های گذشته توان درآمد زایی دارند. آن ها در نظر نمیگیرند که توان ایجاد درآمد چند برابری خود را خفه کرده اند.

  هدف گرایی: سم بیزینس این روزها است. هدف های بیزینس من ها وسایل آن ها تحت تاثیر قرارا می دهد و فراموش می کنند برای رسیدن به هدف این وسایل ها لازم بوده است.

  بیزینس اسنایپر یاد میگیرد چگونه شرایط موجود را درست تحلیل کند، براساس آخرین تغییرات موجود تصمیم بگیرد و اقدام کند.  او می آموزد خطا را به حداقل برساند، سلیقه و ترند بازار را بشناسد و براساس آن عمل کند.

  ما قصد داریم مدیران کسب و کار را تبدیل به رهبران کسب و کار، و عده ای از فعالان صنعت ساختمان را به ستارگان این صنعت تبدیل کنیم. از این رو بر حوزه های اساسی یک بیزینس همچون منابع انسانی، سیستم سازی، بازاریابی و هدف گذاری صحیح پرداختیم.

  مسیر بیزینس اسنایپر شدن…

  مدیریت منابع انسان

  نیروهای ما همان گلوله هایی هستند که شلیک میکنیم. خیلی اوقات صاحبان کسب و کار فراموش میکنند که تیم باید در شرایط مطلوب باشد که شلیک هایشان به هدف بخورد؛ و با گلوله مشقی یا نامناسب نمی توان به هدف مورد نظر دست یافت.

  خانم فاطمه علی نیا مدیریت منابع انسانی  EMC با مدرک بین المللی کوچینگ و چند سال فعالیت مستمر و موفقیت آمیز در زمینه ی بیزینس کوچینگ ازمعجزه ای که بهره وری نیروی انسانی در کسب و کار ایجاد میکند به ما می گویند. بیزینس اسنایپرمی آموزد چگونه گلوله های سالم را پیدا کند.

  ما در حال کار کردن با اشرف مخلوقاتیم و تک تک افراد یک استعداد بی نظیرند که نیاز به کشف دارند. اگر توانایی های بالقوه ی آن ها را بالفعل کنیم در کسب و کارمان حماسه خلق میکنیم. لازم است بیاموزیم که چگونه این افراد را سلاح معموله به یک سلاح هسته ای تبدیل کنیم، تا نیروهای امروز بیزینس ما لیدرهای فردا باشند.

  سیستم سازی

  بحث دیگری که لازم است مدیر بر آن مسلط باشد سلامت اسلحه است. اگر یک اسلحه های در جای ثابت قرار و دهیم 10 تیر شلیک کنیم باید همه ی تیر ها به یک هدف بخورند در غیر این صورت اسلحه ی ما سالم نیست. وقتی در بیزینسی با عوض شدن جای نیرو ها کارکرد سیستم دچار مشکل می شود یعنی این بیزینس سیستم سازی سالمی ندارد و این فاجعه ی یک بیزینس است.

  اگر سیستم سازی درست انجام نشود یک مدیر کارمند کسب و کار خودش می شود. و این فرد نمیتواند نقش مدیریت استراتژیست در کسب و کارش را ایفا کند. تا زمانی که شما نگران باشید همه ی افراد کارشان را درست انجام دهند از اهداف اصلی خود غافل خواهید بود.

  آرش اسماعیلی بیزینس کوچ بین المللی با مدرک  PCC   و سابقه ی فعالیت های درخشان در صد ها بیزینس از سیستم سازی و کنترل سیستمی به ما می گوید.

  بیزینس اسنایپر به یک مدیر نمی آموزد که چگونه شلیک کند بلکه می آموز اسلحه را طوری تنظیم کرده باشد که به هنگام نیاز خودش شلیک درست انجام دهد.

  مارکتینگ

  در قدم اول نیاز هست که یک بیزینس اسنایپر بداند که به کجا شلیک می کند. بسیاری از تیر هایی که به هدف نمیخورد از این باب است که نمی دانیم دقیقا باید به کجا شلیک کنیم. درواقع نمی دانیم مشتری ما چه کسی است؟ و چه علایق و سلایقی دارد؟

  مارکتینگ یعنی تمرکز بر جامعه ی هدف. باید بدانیم چگونه و ترند و سلیقه ی جامعه ی هدف را بشناسیم و هدف قرار دهیم.

  عده ای هنوز بازاریابی، فروش و تبلیغ را یکسان می دانند و آن ها را در جای نامناسبی به خدمت میگیرند. اما در واقع هرکدام از این سه فرایند های متفاوتی دارند که با هم در ارتباط تنگاتنگی قرار دارند. مارکتینگ حلقه ی گمشده ی تبلیغات و فروش است و مثل دوربین روی اسلحه عمل میکند.

  حمید صباغی، مشاور مارکتینگ در برند های معروف و بیزینس های بزرگ، با تحصیلات و تجربیات عملی به ما آموزش می دهد چگونه با دانش به روز مارکتینگ که در فرهنگ و صنعت ساختمان بومی شده است می توان در فروش و تبلیغات معجزه رقم زد.

  رهبری

  این آموزش ها برای به کار بسته شدن نیاز به یک روح دارد تا بر آن ها بدمد و به آن ها جان بخشد و این کاری است که رهبر در تیم انجام می دهد. قوی ترین حلقه های یک زنجیر زمانی معنا میابند که به هم متصل شوند.

  تک تیر انداز روحی است که میان این اجزا رابطه برقرار می کند. هیچ حلقه ای با هیچ قدرتی به تنهایی کار نمیکند و تا زمانی که حقله ها را به هم ندوزیم زنجیری نخواهیم داشت. رهبری دو مفهوم دارد.

  درون سازمانی که  فرایند های درون سازمانی را به هم وصل می کند. و برون سازمانی که کسب و کار را به سمت هدف نهایی هدایت می کند.

  در این رابطه مهندس امیر طه نوروزی، مدیر عامل شرکت پاراسیویل، طراح سازه و مدرس با بیش از 30 هزار دانش پذیر با داشتن مدرک بین المللی کوچینگ و بنیان گذار بیزینس کوچینگ و منتورینگ در صنعت ساختمان از دانش و تجربه ی خود در 13 سال فعالیت حرفه ای خود در صنعت ساختمان می گویند.

  حلقه ی طلایی

  برند سازی در صنعت ساختمان حلقه ی گمشده ای است که مشتری را از دنبال شونده به دنبال کننده تبدیل می کند.

  در دنیای امروز افراد در بالا ترین سطح هشیاری قرار دارند و این شما نیستید که می فروشید بلکه آنها انتخاب میکنند تا از شما بخرند.  این معنای مارکتینگ و استراتژِی قوی و صحیح است. در این بخش مارکتینگ در خدمت برندینگ قرار دارد و می آید تا برند را معرفی کند و نه محصول را.

  بیزینس اسنایپر فصل جدیدی را در صنعت ساختمان آغاز میکند. آدم ههایی که در آن میاییند افرادی خواهند بود که هرکدام رهبرانی خواهند بود که هرکدام در کار خودشان بیزینس اسنایپر خواهند شد.


  your comment


  Follow this section's article RSS flux
  Follow this section's comments RSS flux